Rīgas dome arī nākamgad plāno dzīvot uz parāda

0 komentāri

Rīgas pašvaldība arī nākamgad plāno dzīvot uz parāda. Domnieki atbalstījuši nākamā gada budžetu, kurā būs deficīts.

Plānots, ka pašvaldības ieņēmumi nākamgad sasniegs 809,5 miljonus eiro, bet izdevumi būs nedaudz lielāki. Līdz ar to deficīts būs 669 000eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cita starpā atbalstīta vairāk nekā 50 miljonus eiro vērta investīciju programma, kurai lielāko daļu naudas paredzēts aizņemties. Aptuveni puse no kopējās summas tiks atvēlēta dažādiem darbiem bērnudārzos un skolās.

Nākamgad gaidāmi arī iekšpagalmu un ielu remontdarbi, tai skaitā Rīgas maģistrālajā ielā – Brīvības ielā. Budžetu šodien kritizēja opozīcija, kas norādīja uz izmaksu necaurskatāmību, it īpaši attiecībā par desmitiem miljonu eiro lielo dotāciju Rīgas satiksmei.

No 24 opozīcijas priekšlikumiem atbalstīts tikai viens, un tas paredz piešķirt naudu ielu apgaismojuma ierīkošanai Zunda kanāla gājēju tiltam.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas