Rīgas Doma kora skolā tiks atvērta jauna nodaļa, atklāj Erenštreits

0 komentāri

Skolēnu dziesmu un deju svētku Goda virsdiriģents Jānis Erenštreits LNT Ziņām atklāj, ka nākamgad viņa dibinātajā un savulaik vadītajā Rīgas Doma kora skolā tiks atvērta jauna nodaļa.

Daudzi no skolas absolventiem mācības turpina prestižās izglītības iestādēs ārvalstīs un atgriežas atpakaļ skolā kā pedagogi. Šādu ceļu gājusi arī viena no skolas absolventēm, vokāliste Annija Putniņa, kas Londonā mācījusies klasiskā mūzikla meistarklasēs un iegūtās zināšanas un pieredze ļaus papildināt Doma kora skolas izglītības programmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nepalaid garām! Rīt raidījumā 900 Sekundes plašāka saruna ar Jāni Erenštreitu, kurā viņš dalīsies savās pārdomās par bērnu dziedātprasmi, Dziesmu svētku repertuāru un kora dziedāšanas nākotni Latvijā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas