Rīgas cirks uzkrājis 200 tūkstošu eiro parādu; vadība tajā vaino “ažiotāžas akciju”

0 komentāri

“Tuvu pie 200 tūkstošiem eiro ir reālie parādi, kas mums ir uzkrājušies visas šīs milzīgās ažiotāžas akcijas laikā, kad mums neļāva strādāt. Praktiski pēdējo sezonu mums neļāva strādāt katru mīļu dienu, atgādinot, ka ir bīstami pie mums un nevajag nākt,” LNT Ziņām sacīja Rīgas cirka direktore Lolita Lipinska.

Lai arī Rīgas cirka ēkas ekspluatācija pārtraukta jau mēnesi, nams tukšs nestāv – tur hostelim pielāgotās telpās pašlaik mitinās izrādes Tropu fantāzija starptautiskā trupa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr paši cirka mākslinieki šobrīd ar izrādēm uzstājas visā Latvijā, bet cirka vadība risina dažādus saimnieciskus jautājumus. Nauda par cirka ēkā nenotikušo izrāžu biļetēm visiem apmeklētājiem ir atdota, bet cirka slēgšana iestādi iedzinusi vēl lielākos parādos.

Foto

Šobrīd neskaidrs ir tas, kad sāksies ēkas rekonstrukcija. Cirka vadība joprojām uzskata, ka ziņas par ēkas kritisko stāvokli ir pārspīlētas.

Rīgas cirka ēkas fasāde nav kritiskā stāvoklī, ietve nav jānorobežo, pauž BVKB

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) noraida iepriekš izskanējušos minējumus par Rīgas cirka ēkas fasādes kritisko stāvokli, norādot, ka nav nepieciešams norobežot ietves daļu gar ēku, taču no Rīgas cirka ēkas fasādes jānoņem sabiedriskā transporta kontakttīkla enkuri, aģentūru informē Kultūras ministrija (KM).

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas