Rīgas cirks ir tādā stāvoklī, ka tajā uzturēties ir bīstami, atzīst būvniecības uzraugi

0 komentāri

Rīgas cirks patlaban ir tādā stāvoklī, ka tajā tagad uzturēties ir bīstami, raidījumā 900 sekundes atzina Būvniecības valsts kontroles biroja direktors Pēteris Druķis.

“Rīgas cirka tehniskais stāvoklis tagad ir tāds, ka ekspluatēt šo ēku nedrīkstētu. Īpašniekiem ir jāveic pasākumi, lai šajā ēkā varētu uzturēties droši,” sacīja P. Druķis. Viņš atzina, ka patlaban tā ir viena no bīstamākajām ēkām, ko Būvniecības valsts kontroles biroja darbinieki ir konstatējuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Šī ēka ar apdraudējumu darbojas jau vairākus gadu,” sacīja P. Druķis.

Jau vēstījām, ka šā gada marta beigās Rīgas cirkā izcēlās ugunsgrēks, kura platība bija 120 kvadrātmetri. 

Rīgas cirks fotogrāfijās pēdējo gadu laikā:

Skaties video:

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, ka patlaban katra piektā ēka Latvijā ir uzskatāma par bīstamu un potenciāli draudīgu. Šī bīstamība gan nav tik liela, lai novērstu problēmas nekavējoties, tomēr tas ir pietiekami būtisks aspekts, lai šīs ēkas nākotnē nekļūtu par draudu iedzīvotājiem. Visbiežākās problēmas ir saistītas ar ugunsdrošību, secinājuši Būvniecības valsts kontroles speciālisti.

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas