Rīgas cirka ēka ir bīstama, un tā jāslēdz; Būvniecības valsts kontrole veiks vēl vienu pārbaudi

1 komentārs

Būvniecības valsts kontroles birojs joprojām uzskata, ka Rīgas cirka ēka ir bīstama un tā būtu jāslēdz ciet. Otrdien cirkā atkal tiks veikta pārbaude.

Iepriekšējā pārbaudē Būvniecības valsts kontroles biroja darbinieki noteica termiņu, līdz kuram cirka administrācijai bija jānovērš konstatēti trūkumi. Būvniecības valsts kontroles biroja direktors šorīt 900 sekundēs norādīja, ka ēka nav piedzīvojusi nekādus uzlabojumus un īpašnieks neko neesot darījis. Cirka fasāde joprojām ir sašķiebusies uz ielas pusi, un tas varot būt bīstami.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Šī ēka var vienā mirklī sabrukt. Attiecīgas daļas no šīs ēkas. Un tādēļ tas ir bīstami cilvēkiem. Ne tikai tiem, kas atrodas ēkas iekšpusē, bet arī ārpusē. Lai novērstu šos te riskus, protams, ēka ir jāremontē. Viņā ir jāveic attiecīgie uzlabojumi. Lai to, savukārt, darītu, ir nepieciešams ieguldīt līdzekļus gan atbrīvot ēku no ikdienas apmeklētājiem,” norāda Būvniecības valsts kontroles biroja direktors Pēteris Druķis.

Cirka administrācija ēkas īpašnieka – Kultūras ministrijas – uzdevumā ir pasūtījusi fasādes rekonstrukcijas projektu. Rekonstrukcija var izmaksāt vairākus miljonus eiro, taču projekta izstrāde vēl nav sākta. Vai tiešām cirku slēgs – vairāk stāstīsim ziņās astoņos.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Urrā, urrā!
    +1

    Urrā, urrā!

    To cirka balagānu ar mēslu smaku galvaspilsētas centrā nevar saukt par KULTŪRAS iestādi. Ja gribat būt civilizēti un kulturāli, neapmeklējat cirku kur moka dzīvniekus!

    08.02.2016 21:42

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas