Rīgas brīvostai 1,3 miljonu zaudējumi, bet atbildīgo nav… Kā tad tā?

2 komentāri

Zaudējumi vairāk nekā miljona eiro apmērā, bet atbildīgo par to radīšanu nav. Šāda situācija izveidojusies Rīgas brīvostā, kas ir sodīta par konkurences principu ilgstošu neievērošanu. Saeima šodien uzklausīja visu iesaistīto skaidrojumus un deva mēnesi laika, lai ostas amatpersonu atbildība tomēr tiktu izvērtēta.

Valsts kontrole šodien Saeimu iepazīstināja ar revīziju, kurā aplēsts izdevumu apmērs, kas Rīgas brīvostas pārvaldei radies, ilgstoši pārkāpjot konkurences nosacījumus velkoņu pakalpojumu organizēšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zaudējumi pārsniedz miljonu eiro. Tos radījis Konkurences padomes uzliktais sods, ko ostai nācās samaksāt, un tiesvedību izdevumi. Līdz ar to Valsts kontrole ir uzdevusi izvērtēt ostas amatpersonu atbildību. Zaudējumi ir radīti, taču atbildīgo pagaidām nav.

Rīgas brīvostas pārstāvis turklāt kritizē Valsts kontroli, tai pārmetot likumu nezināšanu. Kā nepieņemamu brīvostas attieksmi vērtē Konkurences padomes vadītāja.

Sašutumu pauž arī amatpersonas no atsevišķām ministrijām, kuras ir pārstāvētas Rīgas brīvostas valdē. Taču viņi spiesti atzīt savu bezspēcību, norādot, ka visi centieni nomainīt ostas pārvaldnieku Leonīdu Loginovu ir izgāzušies, jo lēmuma pieņemšanu bloķē valdes pārstāvji no Rīgas domes.

Vilnis Ķirsis aicina domāt par izmaiņām Rīgas brīvostas pārvaldes struktūrā. Tomēr deputāti par to nediskutēja. Tā vietā brīvostai tika uzdots tomēr vērtēt savu amatpersonu atbildību un par pieņemtajiem lēmumiem parlamentu informēt līdz 1. jūlijam.

 

Video

 

2 komentāri

TOP komentāri

 • Es
  0

  Es

  Un tā LV ierēdņi "pēc dotas komandas" visiem spēkiem iznicina savus vienus no pēdējiem lielākajiem nodokļu maksātājiem un LV taču latviešiem nedrīkst ļaut pašiem saimniekot un pelnīt. Iedomājies valsts uzliek saviem uzņēmējiem vairāk kā 1Milj. sodu un tagad kad viņi to samaksā visiem spēkiem cenšas tos apsūdzēt šīs naudas nelietderīga izmantošanā. Kādi Kangari atbildīgos amatos ĀRPRĀTS tauta atveriet acis iesledziet smadzenes atveriet beidzot kas notiek.

  28.05.2016 19:07

 • Seniors
  0

  Seniors

  Viss , notiek ! Ja , Loginovu nonems , no parvaldnieka amata , tad stipri samazinasies , jeb pilniba nebus naudina , no sa biznesa - Usakovam , Amerikam un parejiem zagliem ! Loginovu nenomainis tamdel , kad brivostas valdi vada "" Saskana "" , ar Usakovu - prieksgala !

  26.05.2016 09:46

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas