Rīgā turpina celties ūdens līmenis

0 komentāri

Vēja dēļ Rīgā turpina celties ūdens līmenis, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

Pēc jaunākajiem datiem, Daugavā pie Andrejostas ūdens sasniedzis 102 centimetrus virs jūras līmeņa, savukārt Daugavgrīvā – 90 centimetrus. Sagaidāms, ka ūdens līmenis turpinās kāpt. Plašāka teritorija sāk applūst, ja tas pārsniedz 140 centimetrus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Ogres upē pie Ogres, kur šorīt tika sasniegts palienes applūšanas līmenis, patlaban ūdens līmenis ir krities par diviem centimetriem.

Sinoptiķi prognozē, ka tuvākajā laikā celsies ūdens līmenis Kurzemes upē Bārtā, kā arī Ventā. Ievērojama ūdens līmeņa celšanās šajās upēs bijusi Lietuvas pusē, un tas sagaidāms arī Latvijā.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki pagaidām nav saņēmuši izsaukumus uz applūstošām teritorijām, aģentūru LETA informēja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Kā vēstīts, aizvadītajā diennaktī daudzviet upēs paaugstinājies ūdenslīmenis. Šorīt palienes applūšanas līmenis bija sasniegts Ogres upē pie Ogres. Palienes applūdušas Aiviekstes upē pie Lubānas un Aiviekstes, Lielajā Juglā pie Zaķiem, Gaujā pie Carnikavas un Lielupē pie Kalnciema.

Sinoptiķi šodien Latvijā daudzviet sola stipru vēju, lietu un slapju sniegu.

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā