Rīgā turpina celties ūdens līmenis

0 komentāri
Rīgā turpina celties ūdens līmenis
Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Vēja dēļ Rīgā turpina celties ūdens līmenis, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

Pēc jaunākajiem datiem, Daugavā pie Andrejostas ūdens sasniedzis 102 centimetrus virs jūras līmeņa, savukārt Daugavgrīvā – 90 centimetrus. Sagaidāms, ka ūdens līmenis turpinās kāpt. Plašāka teritorija sāk applūst, ja tas pārsniedz 140 centimetrus.

Tikmēr Ogres upē pie Ogres, kur šorīt tika sasniegts palienes applūšanas līmenis, patlaban ūdens līmenis ir krities par diviem centimetriem.

Sinoptiķi prognozē, ka tuvākajā laikā celsies ūdens līmenis Kurzemes upē Bārtā, kā arī Ventā. Ievērojama ūdens līmeņa celšanās šajās upēs bijusi Lietuvas pusē, un tas sagaidāms arī Latvijā.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki pagaidām nav saņēmuši izsaukumus uz applūstošām teritorijām, aģentūru LETA informēja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Kā vēstīts, aizvadītajā diennaktī daudzviet upēs paaugstinājies ūdenslīmenis. Šorīt palienes applūšanas līmenis bija sasniegts Ogres upē pie Ogres. Palienes applūdušas Aiviekstes upē pie Lubānas un Aiviekstes, Lielajā Juglā pie Zaķiem, Gaujā pie Carnikavas un Lielupē pie Kalnciema.

Sinoptiķi šodien Latvijā daudzviet sola stipru vēju, lietu un slapju sniegu.

Laika ziņas

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā