Rīga tērēs vismaz vienu miljonu sniega tīrīšanai

0 komentāri

Rīgas pašvaldība, laikus gatavojoties ziemas sezonai, plāno noslēgt līgumu par sniega tīrīšanas pakalpojumiem Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā ar SIA Vides pakalpojumu grupa, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā esošā informācija.

Paredzētā līgumcena ir 1 miljons eiro, neierēķinot pievienotās vērtības nodokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā konkursā saņemti četri pieteikumi, no kuriem uzvarējis pakalpojumu sniedzējs ar zemāko piedāvāto cenu.

Uzņēmums Vides pakalpojumu grupa ir dibināts 1995. gadā un līdz 2009. gadam darbojās ar savu sākotnējo nosaukumu SIA Nelsens. Tas saviem klientiem nodrošina vides pakalpojumus Rīgā, Rīgas rajonā, Jūrmalā un Balvos.

Pašlaik Vides pakalpojumu grupa Latvijā nodarbina 155 darbiniekus un piedāvā tādus pakalpojumus kā atkritumu savākšana, būvgružu un lielgabarīta atkritumu izvešana, otrreizējo resursu apsaimniekošana, teritoriju uzkopšana, vides labiekārtošanas darbi, liecina informācija uzņēmuma mājaslapā “vpgrupa.lv”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas