Rīgā notiek starptautiska geju un lesbiešu konference

0 komentāri

Triju dienu garumā Rīgā norisināsies starptautiska lesbiešu, geju un biseksuāļu konference ”ILGA-Europe”.

Šis ir seksuālo minoritāšu nozīmīgākais gada pasākums, kurā pulcēsies vairāk nekā trīs simti dalībnieku no vairākām valstīm. Konferences mērķis ir diskutēt par vairākiem sabiedrības izglītošanas, cilvēktiesību un tolerances jautājumiem sabiedrībā.

”Tas, ka konference notiek Latvijā, ir diezgan simboliski, jo Latvija simbolizē to, kas notiek Eiropā kopumā. Lesbiešu un geju kustība Eiropā ir sasniegusi ļoti daudz pēdējos 20–30 gados, taču pēdējos gados redzam attīstību, kas saistīta tieši ar bijušajām padomju valstīm, un diemžēl redzam arī reakciju Latvijā…,” sacīja ”ILGA-Europe” pārstāvis Juris Lavrikovs.

Konferences sākumu pavadīja arī neliels protestētāju pulciņš, novēroja LNT Ziņas. ”Pret viņiem [gejiem, lesbietēm – red.] neviens nevēršas, mēs tikai aizsargājam bērnus, lai viņi nenāk uz mūsu skolām un nestāsta, ka tētis un tētis tas ir normāli,” sacīja organizācijas “Dzimta” pārstāve Jeļena Korņetova.

Nākamgad Rīgā notiks vēl vērienīgāks seksuālajām minoritātēm veltīts pasākums, proti, ”Eiropraids 2015”. Gājienā pulcēsies dalībnieki no dažādām Eiropas un arī pasaules valstīm.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas