Rīgā notiek Černobiļas AES katastrofas piemiņas pasākumi

0 komentāri

Svētdien apritēs 29 gadi, kopš notika pasaulē lielākā atomelektrostacijas (AES) avārija Černobiļā. Piektdien, 24. aprīlī, Rīgā notiks ikgadējais šo notikumu piemiņas pasākums.

No Baltijas valstīm avārijas seku likvidēšanas darbos piedalījās aptuveni 20 tūkstoši cilvēku, tostarp vairāk nekā seši tūkstoši bija no Latvijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Radiācija ir ietekmējusi šo cilvēku veselību, un vairāk nekā trīs tūkstoši no viņiem kļuvuši par invalīdiem.

Tradicionāli piemiņas pasākumā piedalās Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībnieki un Stradiņa slimnīcas personāls. Aicinātas arī valsts iestāžu un pašvaldību amatpersonas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas