Rīgā laiž klajā kārtējo karti – Riga Card

0 komentāri

Latvijas galvaspilsētā izveidota karte Riga Card, kas paredzēta tūristiem, informē Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Anna Blaua.

Riga Card piedāvājumā paredzēts neierobežots braucienu skaits sabiedriskajā transportā – tramvajos, trolejbusos un autobusos Rīgas robežās, ekskursijas brauciens ar divstāvu autobusu, vecpilsētas ekskursija trīs valodās un atlaides braucienam ar kanāla kuģīti. Tāpat kartes īpašniekiem tiek nodrošināta īpaša cena velosipēdu nomai, atlaide veloekskursijai, kā arī bezmaksas ieeja un atlaides vairākos muzejos, zoodārzā un citās apskates vietās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgas restorāni Riga Card īpašniekiem piedāvās atlaides 10-20% apmērā, informēja Blaua.

Riga Card būs iespējams iegādāties vienai, divām vai trim dienām, un to cena attiecīgi būs 25, 30 un 35 eiro. Šo pakalpojumu, sākot no 25.jūnija, ir iespēja iegādāties Rīgas tūrisma informācijas centrā Rātslaukumā, informēja Blaua.

“Braucieni sabiedriskajā transportā tiek nodrošināti sadarbībā ar SIA “Rīgas karte”, kas veic e-talona apkalpošanu. Atlaižu kartes “Riga Card” ieviešanas izmaksas ir 8264,46 eiro,” informēja Blaua.

Šī karte izveidota, lai attīstītu un popularizētu Latvijas galvaspilsētas tūrisma piedāvājumu, kā arī tādējādi kļūtu par tūristiem draudzīgāku un ērtāku pilsētu. Šis pakalpojums darbosies kā sabiedriskā transporta karte, ka arī kalpos kā īpašo piedāvājumu un atlaižu karte populārākajos Rīgas muzejos, apskates objektos un restorānos, informēja Blaua.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas