Rīgā klīst baumas, ka lielveikalā tiek sazāļoti un pārģērbti bērni

0 komentāri

Interneta vidē parādījušās šokējošas ziņas, ka iepērkoties veikalā kādai māmiņai pazudis bērns. Izrādās šis nebūt nav vienīgais gadījums. Arī TV3 raidījuma Bez Tabu komanda saņēmusi satrauktu vēstuli par līdzīgu gadījumu.

”Viss noticis bērnu veikalā aptuveni pirms mēneša. Puika – 5 gadi, atgājis no mammas, lai paskatītos mantiņas. Kamēr mamma kasē norēķinājusies par preci, bērns pazudis. Māte sacēlusi lielu paniku skrēja pie veikala apsargiem un lūgusi pēc palīdzības. Apsargi beigu beigās noslēdza Spices izejas durvis. Uz kādu stundu veikals bijis ciet. Bērns ticis atrasts lielveikala tualetē. Sazāļots, ar nogrieztiem matiem un pārģērbts citās drēbēs,” tā vēstulē min kāda skatītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzzinot sociālajos tīklos par iespējamu vardarbību pret mazgadīgo sarosījās arī policija. ”Esam sazinājušies ar mūsu teritoriālo struktūru vienību, kuras teritorijā atrodas Jūsu minētais lielveikals. Viņi nav saņēmuši nekādu līdzīgu informāciju, kas aprakstīta šajos te sociālajos tīklos. Esam sazinājušies arī apsardzes firmu, kas nodrošina šī te lielveikala apsardzi, arī viņu rīcībā nav šādas informācijas.

Arī lielveikala pārstāvji norāda, ka viņu rīcība nav informācija par šādiem gadījumiem.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas