Rīgā gājēju pārējas šķērsošana ar bērnu ratiņiem apdraud drošību

1 komentārs

Oskaram un viņa meitai Marikai Vienības gatves un Satiksmes ielas krustojumu nākas šķērsot reizi nedēļā. Taču šī gājēju pāreja ik reizi ir nopietns pārbaudījums vīrieša izturībai, nerviem un bērna drošībai.

Situācija ceļa sliktā stāvokļa dēļ nereti veidojas tāda, ka zaļā gaisma jau ir “beigusies”, bet vīrietis un bērns, kurš sēž ratiņos, ir tikai ceļa vidū. Ratiņi nemitīgi iesprūst akmeņos, un uz priekšu tikt ir grūti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez Tabu eksperimentā tiek secināts, ka cilvēkam bez pieredzes, kā rīkoties šādās situācijas, vai arī bez pietiekami spēcīgiem rokas muskuļiem, gājēju pāreju šķērsot paša spēkiem tik tiešām ir ļoti sarežģīti.

Tāpat ir grūti iedomāties, kā gājēju pāreju šķērsotu cilvēki ratiņkrēslā.

Tikmēr Rīgas dome situāciju skaidro šādi: ”Bruģa segums ”staigā”, un var veidoties tāda situācija, ka tas tiek aizskalots lietusgāžu laikā vai arī – to nozog.”

Tāpat tiek sacīts, ka bruģis ir kultūrvēsturiskais mantojums un to nevar nomainīt pret asfaltu. Taču konkrētais bruģa segums tikšot atjaunots, sola Satiksmes departamenta pārstāve.

Par visām nebūšanām uz ielām Rīgas iedzīvotāji var ziņot, zvanot uz tālruņa numuru: 80003600.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Līga Kristaps Izaki
    0

    Līga Kristaps Izaki

    Šāda problēma tur ir jau 5-6 gadus un neviens pat nepievērš tam uzmanību. Ar dvīņu ratiem gājām apkārt tai vietai jo tikt pāri vienkārši nav iespējams.

    15.04.2015 22:21

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas