Rīgā apkure pieslēgta 48% māju

2 komentāri
Rīgā apkure pieslēgta 48% māju
LETA

Galvaspilsētā Rīgā apkure pieslēgta 3690 klientu jeb 48,3% namu, portālam Skaties.lv pauda uzņēmuma Rīgas siltums pārstāve Linda Rence.

No visām ēkām, kurās pieslēgta apkure, tās ir 3090 dzīvojamās mājas un 326 nedzīvojamās jeb noliktavas vai biroji, sacīja uzņēmuma pārstāve.

Tāpat apkure pieslēgta arī 223 izglītības iestādēs un 51 ārstniecības iestādē.

Lai pieslēgtos apkurei, dzīvokļu īpašniekiem šī vēlme jāpauž mājas apsaimniekotājam, kas pieslēgt apkuri uzdod Rīgas siltumam.

Rīgā apkurei ēkas tiek pieslēgtas ļoti dažādos laikos – ir ēkas, kurās “siltums” tiek pieslēgts septembrī, bet ir arī tādas, kurās apkure pieslēgta novembrī un pat decembrī.

2 komentāri

TOP komentāri

 • labrīt no rīta
  0

  labrīt no rīta

  ko darīt , ja apsaimniekotājs LatioNamsaimnieks ignorē iedzīvotāju vēlmi pieslēgt apkuri???????? sola vakar, tagad jau nākamā nedēlā, vai tad mums dzīvokļos jānosalst?

  09.10.2015 13:46

 • kā tad
  0

  kā tad

  Pieslēgt pieslēdza,bet no caurulēm netīro ūdeni,kas tur sastāvējies radiatoros jau 20 gadu,tā arī neizlēja!Agrāk skaloja caurules,atgaisoja,tad arī radiatori bija karsti,tagad nesaprot, vai roka silda cauruli!Toties samaksu prasīs to augstāko...,un vispār mēs nebijām izteikuši vēlmi,lai pieslēgtu apkuri,"Siltumam"naudu gribās ātrāk iekasēt!...

  07.10.2015 16:24

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas