Rīdziniekus piespiedu kārtā padara par Rīgas departamentu ķīlniekiem

0 komentāri

TV3 raidījuma ”Bez Tabu” komanda saņēmusi sūdzības par nebūšanām ”Dienas centrā” Rīgā, kuru apmeklē daudzi gados veci cilvēki. Pār viņu galvām draud birt dekoratīvo griestu plāksnes. Šī problēma ir ieilgusi jau kopš jūlija.

Rūgtums sirdī un neziņa, kad atsāksies nodarbības, ir tiem aktīvajiem senioriem, kuri raduši teju katru dienu, lai baudītu dažādas nodarbības, doties uz Rīgas domes sociālā dienesta ”Dienas centru”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nu šī iespēja liegta, jo zālē cilvēkiem atrasties ir aizliegts. Iemesls – pēc vasaras beigu lielajām lietavām cauri jumtam izsūcies ūdens, kā rezultātā uz grīdas nogāžas vairākas griestu plāksnes.

Skaidras atbildes, kad salabos jumtu nav. Seniori būdami aktīvi,  dodas gan pie Rīgas rātes labklājības departamenta priekšnieka, gan raksta vēstuli Rīgas mēram Nilam Ušakovam. Diemžēl skaidras atbildes par telpu remontu nav saņemtas.

Kad ”Bez Tabu” komanda sāka skaidrot, kurš atbild par remontiem, kad savedīs kārtībā nebūšanas, atklājas kāda līdz asarām absurda situācija, kura, iespējams, rīdziniekus piespiedu brīvprātības kārtā padara par Rīgas departamentu birokrātu ķīlniekiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas