Rīdzinieki dusmīgi par trokšņaino “tuc tuc” diskotēku Zaķusalā

8 komentāri

Sestdienas vakarā Zaķusalā notiekošais pasākums “Retro FM Zvaigznes” pamatīgi nokaitinājis rīdziniekus, kuri sociālajos tīklos pauduši neapmierinātību par tā radīto troksni.

Šajā koncertā, kas reklāmas materiālos tika nodēvēts par “superdiskotēku”, uzstājās vairākas pagājušo dekāžu mūzikas zvaigznes – A-Eiropa, Ace Of Base, Verasi, Fancy, kā arī citi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neskatoties uz šādu zvaigžņu plejādi, ne visi Rīgas iedzīvotāji bija sajūsmā par notiekošo koncertu, jo tā radītais troksnis bijis dzirdams vēl tālu no Zaķusalas apkārtnes.

Rīdzinieku neapmierinātība ar “superdiskotēku”:

8 komentāri

TOP komentāri

 • Ieva
  +2

  Ieva

  Pati nemurgo..... Mēs Pārdaugavas iedzīvotāji esam šokēti par tādu visatļautību. Divas naktis nav gulētas. Bija tāda sajūta, ka kāds ir nolicis pastiprinātājus zem logiem. Daudziem cilvēkiem ir maiņas darbs un pamēģini pēc tādas nakts pastrādāt.....

  26.07.2015 14:22

 • gs
  +1

  gs

  Dzīvoju netālu no Dzirciemā, un skaņa bija tāda, kas radīja ilūzija, ka šis pasākums norisinājās manas mājas pagalmā ! Tā kā, kā var dzīvot pretī Zaķu salai un neko nedzirdēt ?

  08.08.2015 02:56

 • Ieva
  +1

  Ieva

  Nu tad priecājies, sevišķi par krievu mūziku...

  26.07.2015 14:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas