Rēzeknes glābējsilītē atstāts divas dienas vecs mazulis; māte klāt pievienojusi zīmīti

28 komentāri

Pirmdien plkst. 16.55 Rēzeknes slimnīcas glābējsilītē Baby Box ievietots bērniņš – 3,3 kilogramus smags puisēns, portālam Skaties.lv pastāstīja Rēzeknes slimnīcas valdes locekle Mārīte Geide.

Īsi pirms plkst. pieciem pievakarē nostrādāja glābējsilītes signalizācija, un slimnīcas personāls silītē konstatēja 3,3 kilogramus smagu puiku. Klāt bērniņam bija pievienota arī mātes zīmīte, kurā viņa norādīja bērniņa dzimšanas datumu – 20. februāris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat māte zīmītē lūdz piedošanu par savu rīcību un pauž cerību, ka audžuģimenē bērniņam būs labāk, Skaties.lv pastāstīja M. Geide.

Jaundzimušajam bērniņam klāt pievienota vakcinācijas lapa, kas nozīmē, ka bērns dzimis kādā kaimiņu slimnīcā, tāpat mazulim redzama vakcinācijas rētiņa.

Pirmdien ap plkst. 17.10 mazuli aplūkoja mediķi, kas konstatēja , – bērna vispārējais stāvoklis vidēji smags, bet stabils. Puisēna āda ir dzeltenīga, un viņam noteikta diagnoze – anēmija.

Divos naktī mazulis pārvests uz Jēkabpils reģionālās slimnīcas Perinatālās aprūpes centru.

Kā pastāstīja M. Geide, Rēzeknes slimnīca saņēmusi zvanu no Labklājības ministrijas, kas lūgs bāriņtiesu iekārtot ārpusģimenes aprūpē. Pagaidām mazulis atradīsies aprūpes centrā Jēkabpilī, kamēr viņa veselības stāvoklis uzlabosies.

Kā noprotams pēc Labklājības ministrijas paustā, audžuvecāki mazulim jau ir atrasti, un viņi varēs apraudzīt puisēnu, līdzko viņa veselības stāvoklis kļūs labāks.

Foto: kāda ir bērnu silīte

28 komentāri

TOP komentāri

 • To zane
  +34

  To zane

  nenosodi!Tu nezini ,kas viņu uz to spieda.Labāk silītē,nekā izmests vārtrūmē.Man žēl tās sievietes,ja ielika gan potēšanas kalendāru,gan dzimšanas datumu(pēc kā viņu mediķi jau noteikti ir identificējuši),gan lūdz piedošanu ,tad gan jau ļoti smags lēmums tas bijis.Bērniņam būs mīloši audžuvecāki ,gan jau ,ka tā ir labāk...

  23.02.2016 13:08

 • Minerva
  +27

  Minerva

  Novēlu mazajam labu gimeni un laimigu dzīvi...

  23.02.2016 12:53

 • pipars
  +22

  pipars

  Žēl cilvēku,kas dzīvo tādā valstī,kur mātes ir spiestas atteikties no saviem bērniem.

  23.02.2016 13:48

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas