Rembo un šinšilu ģimene ir palikusi bez saimnieka… Lūdzam palīdzību!

0 komentāri

Neapskaužamā situācijā nonācis suņuks Rembo un arī šinšilu ģimene, kuriem vairs nav saimnieku un mājas mīluļiem draud nokļūšana patversmē.

Bez saimnieka ir palikuši vairāki mājas mīluļi – suns Rembo un šinšilu ģimene. Diemžēl dažādu esošo apstākļu dēļ viņiem nav iespējams nodrošināt mājas, tāpēc tiek lūgta palīdzība kādam, kurš varētu parūpēties par Rembo un/vai šinšilu ģimeni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nedaudz vairāk par Rembo – suns ir piecus gadus vecs, uzaudzis kopā ar mazu bērniņu, bija labākie draugi. Ļoti draudzīgs, paklausīgs, nav agresīvs, bet kā sargs ir labs, ar skaļu balsi. Patīk ūdens prieki, ļoti labi peld. Uzaudzis privātmājā, no sētas nekad nav bēdzis prom, lai gan iespēju nav trūcis. Rembo dažas reizes ir apmeklējis suņu skolu pirms četriem gadiem, bet daudz ar viņu strādājis arī saimnieks.

Foto

Šinšilu ģimenē dzīvo tētis, mamma un divi mēnesi veci mazulīši. Ja jums ir zināms kāds, kurš varētu uzņemties rūpes par kādu no mājas mīluļiem, dodiet ziņu šeit.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas