Reizniece-Ozola: EXPO organizatoriem būs jāatmaksā 800 000 eiro

0 komentāri

LNT 900 sekundēs šorīt, 18. maijā, viesojās ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola un atklāja, ka pēc ekspertu komisijas slēdziena valsts prasīs atmaksāt 800 000 eiro par nepadarītiem, bet jau apmaksātiem darbiem.

“Secinājumi ir diezgan bēdīgi. No samaksātā apmēram 800 000 eiro būs jāprasa atpakaļ. Pagājušajā nedēļā ministrija arī ir izrakstījusi rēķinu par šo summu Expo komandītsabiedrībai,” atklāja Reizniece-Ozola.

“Tika izveidota atsevišķa komisija, kas izvērtēja padarīto. Tika secināts, ka par atsevišķiem darbiem ir maksāts vairākkārt. Ir prasīta samaksa un ir arī samaksāts par pasākumiem, kas nemaz nav notikuši, un lielai daļai pasākumu cenas bijušas “uzpūstas”. Ekspertu komisija ir paudusi bažas, ka nevar mājaslapa maksāt vairākus desmitus tūkstošus eiro, vai, piemēram, dzīvesvietas iespēju izpēte vairāk nekā 30 000 eiro,” par ekspertu komisijas darbu un secinājumiem pavēstīja ministre.

Reizniece-Ozola norādīja, ka, iedziļinoties padarītajā, ir secināts, ka valsts līdzekļi ir šķērdēti ”pa labi un pa kreisi”. Kā norādīja ministre, viņai, saņemot ekspertu slēdzienu, nācies secināt, ka gan Expo organizatori, gan daži Ekonomikas ministrijas pārstāvji ar Ekonomikas ministrijas līdzekļiem rīkojušies teju kā ar savējiem. Viņa arī piebilda, – līdzekļi būs jāatmaksā gan komandītsabiedrības dalībniekiem, gan Ekonomikas ministrijas darbiniekiem, kas bijuši līdzvainīgi līdzekļu izšķērdēšanā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas