Reizi gadā vecākiem ir iespēja kļūt par sākumskolas skolotājiem

0 komentāri

Izrādās, Latvijā ir izglītības iestādes, kurās mammas un tēti vienas dienas garumā iejūtas skolotāju lomā un māca vairākus mācību priekšmetus, lai gan ikdienā viņu darbs nav saistīts ar pedagoģiju.

Projekta Skolā ienāk ģimene noteikums paredz mācīt tajā klasē, kurā mācās viņu bērns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piemēram, Aija Plēpe ir arhitekte, taču šobrīd viņa pasniedz zīmēšanu pamatskolas Rīdze 3.a klasei, kur mācās viņas mazmeita Kristiāna. Aija projektā piedalās otro reizi: pērn uz stundu kļuva par sporta skolotāju, šogad – zīmēšanas.

Skaties foto!

Aijas mazmeita Kristiāna stāsta, ka lepojas ar omi, un, tāpat kā citi bērni priecājas, ka vienreiz gadā ir nedēļa, kad stundas vada viņu ģimenes locekļi.

Henrijs, 3. klases skolēns:

Visām skolām to iesaku, lai pamēģina ko tādu. Piemēram, šī omīte, kas mums vada vizuālo mākslu, – viņa mums var iemācīt tādas lietas, ko nevar iemācīt mūsu zīmēšanas skolotāja, jo viņa ir arhitekte.

Vecāki atzīst, ka, vadot stundas, var labāk izprast pedagogu darba specifiku, tomēr uztraukums, ienākot klasē, ir gandrīz visiem.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas