Regulators negarantē zemākas cenas Rīgas satiksmes transportā

2 komentāri

Arī tādā gadījumā, ja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPKC) pārņemtu Rīgas sabiedriskā transporta tarifu regulēšanu, komisija nespēj garantēt, ka viena brauciena biļetes cena samazinātos, tā raidījumā 900 sekundes atzina SPKC padomes loceklis Rolands Irklis.

“Pat ja regulators samazina izmaksas, tad regulatoram nav iespēju saglabāt dotāciju iepriekšējā apmērā. Ja tā, tad regulators nevar garantēt, ka braukšanas maksa samazināsies. Jā, mēs varam uzņemties kaut kādu daļu atbildības par izmaksu samazināšanu, bet nevaram uzņemties atbildību par to, ka braukšanas maksa paliek tādā līmenī, kā šobrīd, vai arī samazinās,” sacīja R. Irklis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
2 komentāri

TOP komentāri

 • zmmm
  0

  zmmm

  Es sen jau sen vairs nemācos vidusskolā, bet cik zinu, tad vidusskolēni, ja arī pirktu biļetes, tad tas būtu par vecāku naudu, jo vidusskolēni parasti nekur nestrādā un es gluži nepiekristu tam, ka viņi ir slaisti. Ja viņiem būtu jāmaksā par biļeti, tad tas gultu uz vecāku pleciem, tiem pašiem tevis pieminētajiem strādājošajiem cilvēkiem un viņu izmaksas tikai palielinātos, tāpēc nevajag bārstīties ar šādiem muļķīgiem ieteikumiem.

  28.02.2015 23:15

 • Skeptiskais
  0

  Skeptiskais

  Vislielākie nodokļu maksātāji ir strādājošie cilvēki kuri nesaņem nekādas atlaides. Samaziniet BEZJĒDZĪGĀS atlaides!! Kāpēc vidusskolēni var braukt par brīvu? Tā jau vairs nav obligātā izglītība, lai tie slaisti iet ar kājām vai pērk par puscenu!

  26.02.2015 11:59

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas