Reģionālās slimnīcas prasīs premjeram atjaunot finansējumu pagājušā gada līmenī

1 komentārs

Reģionālo slimnīcu vadītāji ir neizpratnē – kāpēc finansējums Rīgā esošajām slimnīcām tiek palielināts uz reģionālo slimnīcu rēķina. Lai spriestu par to, kā izvairīties no vēl garākām rindām pie ārstiem un mediķu atlūgumiem – reģionu hospitāļu vadība sapulcējās ārkārtas sanāksmē. Rezultātā – Reģionālās slimnīcas prasīs premjeram Mārim Kučinskim atjaunot finansējumu vismaz pagājušā gada līmenī.

Slimnīcu biedrībā stāsta, ka sākotnēji plānotais samazinājums bija miljons eiro, pēc reģionu protestiem Nacionālais veselības dienests pēkšņi atrada 460 tūkstošus eiro. Tagad kopējais iztrūkums reģionālajām slimnīcām ir aptuveni pusmiljons eiro. Pēc tikšanās savā starpā slimnīcu vadītāji nolēma prasīt tikšanos ar premjeru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veselības ministrs Guntis Belēvičs gan neizprot sacelto ažiotāžu. No viņa izteikumiem var noprast, ka valsts finansējums reģionālajām slimnīcām nav sarucis. Tāpat Belēvičs tuvākajā laikā plānojis uzsākt reģionālās vizītes, taču primāri viņš iecerējis tikties ar pašvaldību, nevis slimnīcu vadītājiem.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • maitas
    +1

    maitas

    premjera atkapshanos no amata

    06.04.2016 23:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas