Re, kā! Pērkot ziedus skolotājiem, vecāki vairāk domā par to, kā ietaupīt

0 komentāri

Pirmā skolas diena tradicionāli saistās ar ziediem, un arī tirgotāji 1. septembrim gatavojas laikus. Kādus ziedus šogad izvēlas skolēni un viņu vecāki, un ko par to saka paši ziedu saņēmēji – skolotāji?

Ivanda ar meitu Anniju, kura ies ceturtajā klasē, šoreiz izvēlas asteres. Viņa ir trīs bērnu māmiņa, tādēļ skolotājām un bērnudārza audzinātājām nopirkti 3 vienādi pušķi. Katrs maksā 2,5 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī citi aptaujātie vecāki un vecvecāki ir vienisprātis – tērēt vairāk par 3 eiro par pušķi viņi negrasās. Šo tendenci apstiprina arī paši puķu tirgotāji – vecāki uz puķēm grib ieekonomēt.

Skaties foto:

Lai arī 1. septembrī nopirkto ziedu apjoms ir lielāks nekā parastās dienās, tomēr Zinību dienā vairums skolēnu vecāku izvēlas lētākos ziedus. Tādēļ puķu tirgotāju apgrozījums “labās” nedēļas nogalēs, kad, piemēram, ir daudz kāzu, mēdz būt pat lielāks nekā pirmajā skolas dienā.

Taču veikalos visbiežāk 1. septembrī tiek pirktas rozes. Tās izkonkurējušas gan gladiolas, gan krizantēmas un gerberas. Piemēram, visos Maxima veikalos pagājušajā gadā ziedu pārdošanas apjomi 31. augustā un 1. septembrī, ja salīdzina ar tādu pašu periodu gadu iepriekš, dubultojās. Pārsvarā pirkti importa ziedi.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas