Latvijas austrumu robežu teju katru dienu apdraud nelegālie imigranti

1 komentārs

Valsts austrumu robežu teju ik dienas apdraud gan nelegālie imigranti, gan kontrabandisti. Taču, pēc robežsardzes norādītā, efektīvi nodrošināt robežas drošību traucē vajadzīgā regulējuma trūkums. Šo nepilnību valdība otrdien, 3. maijā, cer labot.

Jaunu regulējumu nepieciešams apstiprināt, lai visai Eiropas Savienības ārējai robežai noteiktu vienotas prasības un varētu to atbilstoši ierīkot. Savukārt tas ir nepieciešams, jo pie pašreizējās situācijas robežsardzes rīcībā esošo instrumentu izmantošana esot būtiski ierobežota. Piemēram, patlaban aptuveni trešdaļa robežas ar Krieviju un Baltkrieviju laikapstākļu dēļ regulāri tiek sabojāta, bet 7% veido purvains apvidus, kas nav izbraucams bez specializētiem transportlīdzekļiem. Lai risinātu šīs problēmas, robežsardze vēlas robežas joslā veidot tiltus, koka laipas un caurtekas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Statistika rāda, ka pērn uz tā sauktās ”zaļās robežas” aizturēts rekordliels nelegālo robežšķērsotāju skaits – teju pustūkstotis. Tas ir trīs reizes vairāk nekā pirms gada. Savukārt šā gada pirmajos mēnešos reģistrēti aptuveni 70 gadījumi.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • haralds elceris
    +1

    haralds elceris

    da nū tos nelegālos imigran†us! un da nū tos legālos imigran†us!

    03.05.2016 07:42

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas