Ralfs Eilands kailfoto skandāla upurus nežēlo

0 komentāri

Grupas “PER” solists Ralfs Eilands uzskata, ka slavenības, kuru kailfoto septembra sākumā parādījušies internetā, nav pelnījušas apkārtējo cilvēku līdzjūtību: ”Tas ir reāls stulbums, vēl jo vairāk, ja esi slavenība un zini, kā darbojas iCloud.”

Ralfa Eilanda mobilajā tālrunī ir ļoti maz fotogrāfiju, kurās redzams viņš pats. Mūziķis parasti izvēlas iemūžināt dažādus dabas skatus, lai pēcāk tos ievietotu mobilajā aplikācijā instagram.com. Arī virtuālo datu glabātuvi iCloud viņš neizmanto, jo uzskata, ka tādā veidā privātās fotogrāfijas tiek ievietotas internetā. ”Jā, it kā tas nav citiem pieejams, bet internets ir internets. Ja apzināti ieliec savu kailfoto tur un tas tiek uzlauzts, un tagad visiem tevi jāžēlo – man tas šķiet kaut kā nepareizi,” tā Eilands.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mūziķis arī piebilst, ka ASV ir ļoti demokrātiska valsts, tāpēc vairākiem cilvēkiem, kuri šīs slavenības nosaukuši par ”stulbām”, vēlāk nācies publiski atvainoties, bet, pēc Ralfa domām, savu privāto kailfoto glabāšana mobilajā tālrunī tiešām ir visai stulba rīcība.

Kādā veidā un cik vienkārši ir piekļūt privātai informācijai, kas glabājas jūsu mobilajā ierīcē? Skatieties raidījumā “Bez Tabu” 9. oktobrī 19.30!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas