Raimonds Pauls par liegumu Krievijas mūziķiem apmeklēt ”Jauno Vilni”

0 komentāri

Maestro Raimonds Pauls, kurš jau divus gadus ir norobežojies no Jūrmalā notiekošā mūziķu konkursa ”Jaunais Vilnis”, atturīgi komentēja Latvijas Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča lēmumu liegt trīs Krievijas estrādes ”zvaigznēm” ierasties uz pasākumu.

”Tagad bija par vēlu kaut ko komentēt. Varbūt pat vajadzēja ļaut šogad pasākumam notikt, un pateikt nākamgad – beidzam šo festivālu. [..] Noņemt un aiztaisīt ir viegli, bet ir jādomā, ko darīt tālāk. Latvijai ir jāpelna nauda, bet tūrisms ir viena no visvairāk pelnošajām nozarēm,” tā pauda R. Pauls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstīts, ka šīs nedēļas sākumā Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pieņēma lēmumu uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļaut Krievijas skatuves māksliniekus Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu. Ministrs skaidroja, ka minētās personas ar savu rīcību ir veicinājušas Ukrainas teritoriālās integritātes un suverenitātes graušanu.

Melnajā sarakstā iekļautās personas, kurām tagad būs liegts apmeklēt pasākumus Latvijā, pēdējā laikā ir ļoti aktīvi atbalstījušas starptautisko tiesību pārkāpumus, Krimas aneksiju, kā arī nereti nākušas klajā ar skandaloziem paziņojumiem saistībā ar notikumiem Ukrainā. Tā savu izvēli iekļaut melnajā sarakstā trīs Krievijas mūziķus skaidroja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas