Rail Baltica panākusi veinošanos ar Ķekavas iedzīvotājiem, teic projekta plānotājs

0 komentāri

Rail Baltica projekta īstenotājiem ir izdevies panākt kompromisu par dzelzceļa līnijas atrašanos tās teritorijā, tā 900 Sekundēm atzina telpiskās plānošanas eksperts Neils Baltgalis.

Viņš norāda, ka izdevies panākt vienošanos ar Ķekavas novadu, kas protestēja pret dzelzceļa izbūvi atsevišķās novada daļās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat darba procesā ir sarunas arī ar Mārupes pašvaldību. Kā norāda Baltgalis, no mārupiešu puses ir iebildumi par trases novietojumi, bet pēc viņu ieteikumiem ir izstrādāti risinājui, kas tiks piedāvāti septembrī.

Iebildumi pret projekta virzību bija arī Āgenskalna iedzīvotājiem, kuri protestēja pret tuneļa izbūvi zem tā, taču ļoti iespējams, ka dzelzceļš tiks izvietots uz esošajām sliedē, norāda Baltgalis.

Jau ziņots, ka Rail Baltica projekta ietvaros ir plānots Rīgas centrālo dzelzceļa staciju savienot mezglā kopā ar Rīgas autoostu. Tiek plānota arī dzelzceļa uzbēruma nojaukšana, savienojot Maskavas forštati ar centru.

Līdz 2025. gadam Rail Baltica Latvijā paredz divas stacijas – centrālā un lidostas Rīga, bet nākamajos posmos šajā līnija līniju plānots izbūvēt stacijas arī vietējiem posmiem.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas