Pusgadu pēc remonta Barona ielā uzklātais bruģis jau sācis šķiebties

0 komentāri

Nav pagājis pat pusgads, kopš tika pabeigts Krišjāņa Barona ielas remonts, tomēr jaunais bruģis jau sācis šķiebties. Daudzviet tas iegrimis un saplaisājis, ap vairākām kanalizācijas akām izveidojušās peļķes. Domes atbildīgie taisnojas, ka defekti tiks apzināti un līdz ko ļaus laikapstākļi – salaboti, turklāt to darīs būvnieki uz sava rēķina. Jau drīzumā atjaunoto ielu oficiāli nodos ekspluatācijā.

Biedrības “Pilsēta cilvēkiem” aktīvisti Barona ielas stāvoklim seko līdzi regulāri. Jau rudenī tie fiksēja virkni nekvalitatīvi saremontētu vietu, tomēr tagad – pēc ziemas – to ir vēl vairāk, kas liek uzdot jautājumu, vai remonts bijis iztērētās naudas vērts. Bedres un citas nepilnības nofotografētas un bildes ievietotas biedrības mājaslapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aktīvistu skatījumā, situācijā pie vainas ir pavirši sagatavotā pamatne, jo bruģis vairāk sabojāts vietās, kur ir intensīva satiksme. Tāpēc tie neizslēdz iespēju, ka būvnieki domājuši, ka pa rekomendējošo joslu brauks tikai velosipēdi, ne autotransports.

Atbildīgais Rīgas domes Satiksmes departaments par Barona ielas problēmām ir informēts, tomēr oficiāla objekta apsekošana plānota nākammēnes, kad atsāksies būvniecības sezona. Barona ielai ir 3 gadu garantija, tāpēc rīdziniekiem par remontu nebūs jāmaksā.

Barona ielas braucamās daļas pārbūvi veica SIA ”Binders”, kas akcentē, ka seguma maiņa veikta, ievērojot projekta nosacījumus. Savukārt defekti saistīti ar faktu, ka remontēta tikai ielas virskārta, un darbi veikti paralēli transporta satiksmei.

Tikmēr Barona iela, kas satiksmei atvērta kopš rudens, izrādās, vēl nav nodota ekspluatācijā. To gan plānots izdarīt tuvākajā laikā.

Tikmēr rīdziniekiem pamazām jāgatavojas jaunajai būvdarbu sezonai, kas atkal sola virkni satiksmes ierobežojumu un sastrēgumus. Tostarp tiks remontēta Merķeļa, Stabu, Dzirnavu un Valdemāra iela, kā arī pabeigta pērn iesāktā Brīvības ielas seguma maiņa.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas