Puse Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka uz Krievijas robežas vajadzētu būvēt žogu, liecina aptauja

0 komentāri

Lai cīnītos ar nelegālo robežšķērsošanu, kas šogad strauji pieaugusi, uz Latvijas robežas ar Krieviju būvēs žogu. Tas tikšot darīts tikai robežas riskantākajos posmos. Kā to vērtē mūsu valsts iedzīvotāji?

Pētījumu aģentūras TNS internetā veiktās aptaujas rezultāti liecina, ka vairāk nekā puse – 54% aptaujāto ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju šādu ideju atbalsta. 37% iebilst pret žogu uz Latvijas un Krievijas robežas, savukārt 9%  iedzīvotāju nav viedokļa šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstīts, ka žoga būvniecības plāns paredz robežas sakārtošanu līdz 2019. gadam. Pirmos žogus varēs pamanīt pie Grebņevas un Terehovas robežpunktiem.

Vienlaikus ir apzināti arī zaļās robežas riskantākie posmi, kur žogs dos robežsargiem laiku reaģēt. Tas gan nebūšot galvenais šķērslis imigrantiem. Tāpat uz robežas paredzēts izvietot sensorus un izbūvēt patruļu takas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas