Puse iedzīvotāju valdības darbu cūku mēra novēršanā vērtē kritiski

0 komentāri

Puse  jeb 50% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju ir kritiski noskaņoti pret to Latvijas valdības rīcību Āfrikas cūku mēra apkarošanā, liecina pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar LNT raidījumu “900 sekundes” veiktā aptauja.

Tikmēr ceturtā daļa jeb 26% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbildīgo valsts iestāžu līdzšinējo rīcību vērtē kā efektīvu, bet vēl ceturtajai daļai nav viedokļa par to – cik atbildīgi vai neatbildīgi darbojas atbildīgās iestādes ar zemkopības ministru priekšgalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Āfrikas cūku mēra dēļ reģionos Latgalē un Vidzemē noteikta karantīna un likts ieviest biodrošības pasākumus arī tādās lopu novietnēs, kur cūku mēris nav konstatēts. Tas nepieciešams, lai ierobežotu cūkām bīstamās slimības izplatīšanos. Ekspertos bažas raisa gaidāmie katoļticīgo svētki Aglonā, kur, vienuviet pulcējoties vairākiem desmitiem tūkstošu cilvēku, palielinās Āfrikas cūku mēra izplatības riski.

 

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas