Puse iedzīvotāju atbalsta ideju publiskot skolotāju algas

0 komentāri

Vairāk nekā puse jeb 56% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju atbalsta ideju, ka jāpublisko visu personu, kas saņem algu no valsts budžeta, vārds, uzvārds un atalgojuma apmērs, liecina TNS aptaujas veiktās aptaujas rezultāti.

Savukārt 39% uzskata, ka šāda informācija nav jāpublisko, savukārt vēl 5% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Varas gaiteņos turpinās diskusija par to, vai būtu jāpublisko par skolotāju algas. Izglītības ministrijas rosinātie likuma grozījumi paredzētu internetā publicēt ne tikai saņemtās algas apmēru, bet arī pedagogu vārdu, uzvārdu un amatu. Skolotāji gan pret to iebilst un piesauc personas datu aizsardzības likumu. Taču korupcijas pētnieki uzskata, ka tieši tas varētu būt veids, kā sabiedrībai uzzināt, cik patiesībā skolotāji pelna.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas