Pusaudze apmaldās kukurūzas laukā

0 komentāri

Vakar vakarā, kukurūzas laukā netālu no Tukuma nomaldījusies kāda pusaudze. Meitene pēc konflikta ar draugiem vai ģimeni iekāpusi vilcienā, aizbraukusi līdz slokai un tad devusies klejojumos. Iegājusi kukurūzas laukā, taču, iestājoties tumsai ārā no tā vairs nav tikusi un kritusi panikā.

Tad, kad meitenei izdevās sazināties ar tuviniekiem un par viņas nomaldīšanos tika informēti policisti, sākas intensīvi jaunkundzes meklēšanas darbi.

Tika noteikta aptuvena viņas atrašanās vieta, taču glābēji no sākuma meklēja nepareizajā kukurūzas laukā. Labi, ka meitene taupīja mobilā telefona bateriju.

Rezultātā meitene sadzirdējusi glābēju sirēnas un iznākusi no kukurūzas lauka pati, kur satikusi gan savus glābējus, gan tuvinieku. Viņa mazliet apsaldējusies, taču briesmas viņas dzīvībai nedraud.

Vairāk skatieties LNT raidījuma ”Degpunktā” sižetā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas