Psihoterapeits un kinokritiķi stāsta, kur slēpjas 50 Greja nokrāsu veiksme!

2 komentāri

2. Cilvēki meklē dažādību seksā

2/8

Iemesli – cilvēka seksualitāte un ziņkārība, kas notiek citu guļamistabās

To, kādēļ cilvēkiem interesē filma 50 Greja nokrāsas, pamatā ietekmē divi faktori – tas, ka sekss faktiski interesē visus, kā arī cilvēku ziņkāre.

”Seksa tēma tā vai citādi uzrunā visus, izņemot tos, kuriem ir galēja aseksualitāte, proti, vispār iztrūkst seksa hormona,” pirmo faktoru raksturo psihoterapeits A. Utināns. ”Tajā pašā laikā nezinām, kas notiek otra guļamistabā, – romāni un filmas ļauj to ieraudzīt. Agrāk to tā nevarēja redzēt. Šajā ziņā cilvēks ir gan ziņkārīga, gan arī seksuāli ziņkārīga būtne,” saka psihoterapeits.

2. Cilvēki meklē dažādību seksā

2/8
2 komentāri

TOP komentāri

 • Agita
  +1

  Agita

  Es filmas eju skatīties kā stāstu, neieslīgstot spriedelējumos, prāta kastrēšanā...pat neaizdomājos tik tālu. Kinokritiķiiem, psihologiem savs skatījums no sava "profīša" viedokļa. Man kā skatītājam - filma patika par visiem simts. Grāmatas biju pacentusies izlasīt, katrā ziņā savādāk to visu uztvēru. Katrs esam ar savu sapratni, pozitīvismu, negatīvismu, savu pieredzi Iesaku noskatīties! :)

  26.02.2015 21:03

 • v b
  0

  v b

  viena no retajām, kurai patīk, laikam.
  esmu dzirdejis tikai sliktas atsauksmes., divainakais tas, ka man ar tiri ta neko patika, laikam tapec, ka nebiju lasijis.

  05.03.2015 06:39

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas