Prom uz upi! Laivošanas ceļvedis iesācējiem

0 komentāri

Sākoties ne tikai skolēnu brīvlaikam, bet arī siltajam laikam, cilvēki mīl vairāk atpūsties dabā. Līdz ko ūdenstilpnēs ir uzsilis ūdens, kur vēl labāk šo dabu var sajust, kā dodoties laivu braucienā pa upi.

Latvijai ir paveicies ar dabu, jo te upju ir patiešām daudz un jaunus atklājumus var atrast pat rūdītākie laivotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiem, kuri tikai sāk pievērsties šai nodarbei, ieteicams nepārspīlēt ar pārāk tāla galamērķa izvēli – laivas vadīšana tomēr ir diezgan fiziska, tāpēc katram ieteicams novērtēt savas iespējas un zināšanas par atrašanos uz ūdens.

Uzmanība jāpievērš arī līdzpaņemto somu saturam un jāpārliecinās, vai paņemts viss atpūtai dabā. Laivošana nenozīmē tikai atrašanos ūdenī, tāpēc iedzīvotāji ir aicināti sakopt aiz sevis, arī sasniedzot izvēlēto galamērķi.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas