Prokrieviskā radikāļa Osipova mājās veikta kratīšana

0 komentāri

Drošības policija veikusi kratīšanu prokrieviskā aktīvista Jevģēnija Osipova mājās, viņš paziņojis sociālajā tīklā Facebook. Kratīšanas faktu viņš apstiprināja arī TV3 ziņām. Policija apciemojusi arī viņa domubiedru  Illarionu Girsu.

Ekrānšāviņš: Facebook

Ekrānšāviņš: Facebook

Saskaņā ar viņa sniegto informāciju kratīšana notikusi otrdien, 16. decembrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Pirms desmit minūtēm manās mājās Drošības policija veica kārtējo kratīšanu,” J. Osipovs raksta savā Facebook lapā.

Tāpat viņš pieļāva iespēju, ka viņa biedrs Illarionss Girss esot apcietināts. Šādas bažas viņam radušās, jo esot izslēgts I. Girsa telefons.

J. Osipovs un I. Girss abi darbojas biedrībā ZARJA. J. Osipovs ir arī partijas Par dzimto valodu! biedrs.

Jau tika ziņots, ka Drošības policija uzsākusi kriminālprocesu pret J. Osipovu saistībā ar viņa pērn valsts svētku laikā veikto ierakstu Facebook. Tajā viņš sacījis, ka viņa meita no skolas esot atnesusi mājās sarkanbaltsarkanu ”figņu puvušas asins krāsā”. Sarkanbaltsarkanu lentīšu piestiprināšana pie apģērba ir tradicionāla Latvijā laikā no Lāčplēša dienas līdz valsts proklamēšanas dienai 18. novembrī.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas