Prognoze: īstas vasaras nebūs – augusts tikpat auksts kā jūlijs

1 komentārs

Klāt jau pēdējā jūlija nedēļa, un tas nozīmē, ka drīz vien pie durvīm klauvēs rudens. Šī vasara gan mūs nav lutinājusi ar saulainām dienām un karstu laiku – vairāk nācies slēpties zem lietussargiem. Taču arī pēdējais vasaras mēnesis – augusts – šajā ziņā nenesīs pārmaiņas, vēsta TV3 Ziņas.

Jūlija pēdējā nedēļa izmaiņas laika apstākļos nesola. Līdzīgi kā visu mēnesi, arī šīs dienas būs rudenīgas – bieži līs un gaidāmas pērkona lietusgāzes, arī gaisa temperatūra būšot zemāka nekā parasti vasarā. Sinoptiķi gan mierina, ka šāds laiks gada siltākajā periodā Latvijā ir norma. Iepriekšējos gados pieredzētās svelmainās vasaras ir neierasta parādība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mūsu reģionā gaisa temperatūra +30 grādu pēc Celsija un vairāk netiek novēroti ilgstoši, tas vairāk ir divu līdz piecu dienu periods. Ja šāds karstums tiek novērots 10 dienas, tad tas ir kaut kas anormāls mūsu reģionam,” stāsta Laura Krūmiņa, LVĢMC Hidrometeoroloģisko prognožu nodaļas vadītāja.

L. Krūmiņa stāsta, ka arī pieredzētā gaisa temperatūra ir normas robežās – šī vasara neskaitās pārāk auksta. Pārējā Eiropā, kur par karstuma trūkumu nevar sūdzēties, valdošā dienvidu gaisa masa mūsu reģionu skārusi reti, un šeit noteicošie ir Rietuma vēji.

Skaties video:

Laika ziņas

1 komentārs

TOP komentāri

  • Līvija
    0

    Līvija

    Ja vasara nav kā vasara, tad jāskatās kino "Vasara bija tikai vienu dienu"; "Kad lietus un vēji sitas logā", "Viņi dejoja vienu vasaru"; "Es zinu, ko jūs darījāt pagājušajā vasarā" (droši vien sauļojas un peldējās!); "Baigā vasara".... un tamlīdzīgi....

    28.07.2015 08:19

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā