Privatizācijas aģentūras nākotne – likvidācija vai nosaukuma maiņa

0 komentāri

Pamatīgas izmaiņas sagaida Privatizācijas aģentūru. Valsts kontrole pauž bažas, ka iestāde darbojas bezjēdzīgi, tā ir jāslēdz un darbinieki pēc aģentūras likvidēšanas jāpievieno Ekonomikas ministrijai. Tikmēr ekonomikas ministrs ir pretējās domās – viņš uzslavē aģentūru par labu darbu un iesaka vien nomainīt nosaukumu, kas ir morāli novecojis.

Secinājumi ir skarbi. Privatizācijas process valstī beidzies jau pirms 13 gadiem, taču aģentūra turpina darboties, maksājot algas 60 cilvēkiem un uzturot arī labi apmaksātu valdi. Valsts kontrole secina, ka privatizācijas aģentūra dublē citu iestāžu darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kontrole atzīst, ka aģentūra bijusi atsaucīga un sniegusi visu pārbaudei nepieciešamo informāciju. PA Darbinieki varētu būt vērtīgi kadri citās valsts iestādēs.

Spriežot pēc pašreizējās situācijas, tik tiešām no sākotnējā veidola palicis vien nosaukums, lai gan iestādes ietekme ir liela. PA īpašumā ir 84,15% Reverta akciju un turējumā 51% Lattelecom daļu. Aprīlī PA meitasuzņēmums pārņēma valsts prasījumu pret KVV Liepājas metalurgs, tātad rosība aģentūrā turpinās, un klienti ir gana nopietni. Savu nākotni Privatizācijas aģentūra redz visai šaurā, bet ienesīgā nišā.

Ekonomikas ministrs nepiekrīt Valsts kontroles atzinumam. Viņaprāt, Privatizācijas aģentūrai jāturpina strādāt kā atsevišķai struktūrai, vien ar citu nosaukumu.

Privatizācijas aģentūras kopējā bilance pērn gan bijusi negatīva. Apgrozījums pērn samazinājās līdz 2,8 miljoniem eiro, zaudējumi bija 71 300 eiro.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas