Priecīga ziņa! Pēc visu nakti ilgušās meklēšanas atrasts mežā pazudušais puisēns

12 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Svētdienas vakarā Engures novada mežā pazudušais bērns ir atrasts, tā apstiprināja vietējās pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Vancāns.

Policijas pārstāvis norāda, ka pazudušo mazuli izdevies atrast pirmdienas rītā plkst. 6.15 meža masīvā, netālu no purva. Atrašanas brīdī bērns bijis mazliet satraucies un noguris, atstāsta Vancāns.

Meklēšanā iesaistījušies kā iedzīvotāji, zemessargi, tā arī valsts atbildīgo dienestu pārstāvji. Noklīdušo mazuli atrast izdevies brīvprātīgajiem, un Engures pašvaldības policijas priekšnieks izsaka pateicību visiem, kas iesaistījās meklēšanas darbos.

Foto no notikuma vietas:

Skaties.lv jau vēstīja, ka svētdienas pievakarē sociālajos tīklos tika izplatīts aicinājums iesaistīties bērna meklēšanā.

Skaties video:

12 komentāri

TOP komentāri

 • papa
  +15

  papa

  tata, Dievs dod, lai Tevi nekad nepiemeklē šāda situācija!!! Pirms raksti komentāru, vajag tomēr mazliet pieslēgt smadzenes!

  17.08.2015 08:57

 • mmm
  +11

  mmm

  Ko sodit.kapec jabut tik zemiskiem cilvekiem,un jaaraksta tadas mulkibas.man pasi ari ir 3gadigs puika kuru nu novaktet ir neiespejami.tiko atgriezies a jau vins ir tales zilajas,tapec ludzu savus stulbos komentarus itipasi kuriem nav bernu nu paturat pie sewis.paldies dievam berns ir atradies.

  17.08.2015 08:55

 • lee
  +10

  lee

  Paldies Dievinam,ka puisītim viss ir labi!!!!!

  17.08.2015 09:05

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas