Priecīga ziņa! Pāris dienu laikā ir saziedoti līdzekļi, lai varētu glābt Beatrises dzīvību

4 komentāri

Pateicoties sabiedrības atbalstam, nepilnu trīs dienu laikā ir izdevies saziedot visu summu, kas nepieciešama, lai veiktu sirds operāciju.

Jau vēstījām par divgadīgo Beatrisi, kurai nepieciešama sirds operācija Polijā, nepilnu trīs dienu laikā ir izdevies saziedot visu nepieciešamo summu, lai Beatrise atgūtu cerību dzīvot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Operāciju paredzēts veikt 2015. gada 23. novembrī Polijā. Vecāki ar mazo meitiņu klīnikā uzturēsies divas līdz četras nedēļas. Visai aktuālajai informācijai būs iespējams sekot līdzi labdarības lapas Snowflake mājaslapā. Beatrises vecāki no sirds pateicas visiem atsaucīgajiem cilvēkiem, kuri nepalika vienaldzīgi.

Skaties foto:

4 komentāri

TOP komentāri

 • Jana
  +5

  Jana

  No sirds ceru, ka meitenītei izdosies! Lai veselība, veselība un vēlreiz - veselība!

  12.10.2015 11:03

 • Pateicoties sabiedrības atbalstam...
  +3

  Pateicoties sabiedrības atbalstam...

  Tieši tā - pateicoties sabiedrības atbalstam ! Un te neietilpst ne Ziedot.lv darbones, ne šādas tādas (nekādas) žurnālistes, kas taisa TV sižetus tikai par īpaši pietuvināto vecāku bērnu veselības problēmām, kritizējot ārstus un valsti... Redz, Beatrise ir citā "svaru kategorijā".

  12.10.2015 10:58

 • Hūgo Vācietis
  +1

  Hūgo Vācietis

  DIEVS IR VARENĀKS !

  12.10.2015 19:21

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas