Pretēji solītajam, skolotāji tomēr pauž neziņu par savu algu

0 komentāri

Lai arī izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete ziņoja, ka šis būs pirmais mācību gads, kad pedagogi jau augustā zinās, kādu algu viņi saņems oktobrī, LNT Ziņu dienesta aptaujātie skolotāji atzīst, ka viņiem nav skaidrības par algām.

Rīgas valsts 3.ģimnāzijas direktors, ekonomikas skolotājs Andris Priekulis:

Nu to es zinu kā skolotājs, ka minimālā alga man būs. Tie ir 420 eiro par slodzi – mazāk man nebūs. Taču konkrēto darba algu es nezinu joprojām. Konkrētā darba alga nozīmē tarifikācijas izrēķināšanu. Es tāpat to uzzināšu, iespējams, šogad ātrāk nekā citus gadus –septembra vidū. Vēl jau jāizdara tas naudas sadalīšanas darbs pašvaldībām.

Saskaņā ar valdības apstiprinātajiem noteikumiem, skolotāji šobrīd zina tikai minimālo algu par vienu likmi un to, ka saņems piemaksu par kvalitātes pakāpi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas