Pozitīvi! Tūrisma gidu dienā iedzīvotāji bauda bezmaksas ekskursijas pa Rīgu

0 komentāri

Tūrisma gidi savus profesionālos svētkus atzīmē strādājot. Šodien ar bezmaksas ekskursijām dažādās valodās tika svinēta Starptautiskā tūristu gidu diena. Kas ir tie trīs vaļi uz kuriem balstās tūrisms Rīgā?

Dienas vidū pie Pulvertorņa, Vecrīgā valda pamatīga rosība – skan dažādas valodas, tiek pieminēta ievērojamas vietas un notikumi. Šodien, Rīgas gidi rīkojot bezmaksas ekskursijas, atzīmē savus profesionālos svētkus. Iedzīvotāju interese ir liela.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sadalījušies grupās cilvēki dodas stundu garā ekskursijā pa Vecrīgu. Gidi stāsta par vēstures notikumiem, noslēpumiem, leģendām un iepazīstina tūristus ar vietām, celtnēm un faktiem.

Gidi atzīst, ka ir patīkami no tūristiem dzirdēt atziņas, ka Rīga ir skaista pilsēta – tas dodot darba sparu lai ekskursijas kļūtu vēl interesantākas.

Sestdien akcijā piedalījās teju 20 gidi, kas piedāvāja ekskursijas latviešu, krievu, angļu, vācu, franču valodās. Diemžēl bez grupas palika somu valodā runājošs gids. Kopumā Latvijā ir reģistrēti aptuveni 600 profesionāli tūrisma gidi.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas