Pozitīvi! Latvijas jauniešu-bezdarbnieku skaits kļūst arvien mazāks

0 komentāri

Laba ziņa par nodarbinātību Latvijā. Labklājības ministrija šodien pavēstīja, ka jauniešu bezdarbnieku skaits valstī sarūk – mazāks kļuvis arī to gados jaunu cilvēku skaits, kas izvēlas emigrēt.

Jauniešu bezdarbs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par milzīgu problēmu, un tā mazināšanai Brisele atvēl lielus līdzekļus. Latvijā jauniešu nodarbinātībai sešos gados atvēlēti 67 miljoni latu, un par šīs programmas efektivitāti šodien Labklājības ministrija ziņoja valdībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par galveno iemeslu jauniešu bezdarbam Latvijā uzskata zemo izglītības līmeni. Divām trešdaļām bez darba esošu jauniešu nav vidējās izglītības. Daudzi arī vienkārši nevēlas meklēt darbu un strādāt. Pašlaik Latvijā bez darba ir aptuveni 16 000 jeb 15% jauniešu, kas ir labāks rādītājs nekā vidēji Eiropā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas