Positivus apmeklētāj! Neiekulies sastrēgumā un piektdien izbrauc laikus

2 komentāri

Jau parīt Salacgrīvā sākas vērienīgākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā Positivus, uz kuru dosies daudzi tūkstoši cilvēku. Lai izvairītos no sastrēgumiem piektdien, tā rīkotājs Ģirts Majors iesaka doties pāris stundas pirms darba dienas beigām.

Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka katru festivāla norises dienu apmeklēja vairāk nekā 20 tūkstoši cilvēku, un daudzi turp dosies no Rīgas, bet šobrīd šajā ceļa posmā notiek vērienīgi ceļa remontdarbi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijas Valsts ceļu pārstāve Anna Kononova norāda, ka ceļa posmā no Rīgas uz Salacgrīvu šobrīd notiekošie remontdarbi uz festivāla laiku tiks pārtraukti un atsāksies pirmdien.

Festivāla organizators Ģirts Majors aicina apmeklētājus uz pasākumu doties laikus, jo sastrēgumi piektdienas pievakarē ir diezgan ierasta lieta. Vēlamais laiks izbraukšanai, viņaprāt, ir piektdien, pāris stundas pirms darba dienas beigām.

Intervija ar Annu Kononovu:

Intervija ar Ģirtu Majoru:

2 komentāri

TOP komentāri

 • zemnieks
  +1

  zemnieks

  Nabaga Salacgrīva ,kurai būs kārtējo reizi jāiztur šitais balagāns.

  16.07.2015 06:22

 • alise
  0

  alise

  Arī pa dienas vidu var iekulties pamatīgos sastrēgumos Salacgrīvā! Iesaku jau tā riktīgi laicīgi izbraukt,ar nepilnām 2 h jārēķinās ikdiena!

  15.07.2015 17:29

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas