Politologs: Rinkēvičs karjeru ar atzīšanos homoseksuālā orientācijā nesabojās

0 komentāri

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (V) karjera ir bijusi pietiekami veiksmīga gan kā ierēdnim, gan ārlietu ministram, tāpēc sabojāt to ar paziņojumu par homoseksuālu orientāciju nebūs iespējams, uzskata politologs Ivars Ijabs.

Politiķa profesija ir publisks darbs, tāpēc paziņojums nav pārsteigums, tomēr ir drosmīgs solis, izteicās Ijabs. Politologs uzskata, ka “Vienotībā” vairāki biedri nebūs priecīgi par šādu Rinkēviča soli, tomēr tuvākajā laikā oficiālus paziņojumus no partijas valdes sagaidīt nevarēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ijaba vērtējumā paziņojums esot saistīts ar nepieciešamību sakārtot viendzimuma partnerattiecības likumdošanā, tomēr tas lielas izmaiņas neradīs un Latvijas sabiedrības eiropeizācijas process vēl būs ilgs.

Jau ziņots, ka Rinkēvičs 6.novembrī savā “Twitter” kontā paziņoja, ka ir homoseksuāls. Šādu atzīšanos ministrs pauda ar tekstu, ka mūsu valstij ir jārada tiesisks regulējums visa veida partnerattiecībām un par tām viņš cīnīsies. Tālāk sekoja teksts: “Zinu, ka tūliņ būs megahistērija, bet #Proudtobegay.” Nākamajā ierakstā angļu valodā ministrs apliecināja: “Ar lepnumu paziņoju, ka esmu gejs… Labu veiksmi jums visiem…”

Rinkēvičs ir pirmais politiķis Latvijas vēsturē, kurš publiski atzinis, ka ir homoseksuāls.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas