Politiskajiem “parādniekiem” nevajadzētu ļaut dibināt jaunas partijas, liecina aptauja

1 komentārs

Kā liecina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja informācija, desmit partijām kopumā ir987 000 eiro lielas parādsaistības. Jau pirms vairākiem gadiem KNAB ierosināja, ka parādā esošo partiju valdes locekļiem būtu aizliegts dibināt jaunas partijas. Vai sabiedrība atbalsta šādu priekšlikumu?

TNS veiktā interneta aptauja liecina, ka absolūtais vairākums (89%) Latvijas iedzīvotāju šādu ierosinājumu atbalsta. Tikai 3% ir pret, bet vēl 8% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • SO.
    0

    SO.

    Partiju valdes locekli tacu ir tepat Latvijā, vai tiešām viņi nav spējigi atbildēt par saviem darbiem?Nupat Nekā personiga rāda, ka atrod un pieprasa maksāt cilvēkam neesošu galvojumu, tur viss ir skaidri redzams, tikai kungi no augstiem plauktiem, negribas sadusmot...

    22.05.2016 19:35

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas