Policists pa balkonu nokļūst pie novārtā pamesta zīdaiņa, viņu pabaro un nomierina

3 komentāri

Šis nudien ir stāsts par drosmīgu un pašaizliedzīgu policistu, saņemot ziņas par novārtā pamestiem bērniem kādā dzīvoklī Liepājā, tostarp trīs mēnešus vecu zīdaini, policists bērnus devās glābt pa balkonu. Arī viņa tālākā rīcība ir cieņas vērta.

Šā gada janvārī ap plkst. 20.00 Valsts policijas darbinieks Gints Beltiņš kopā ar pāriniekiem Sandiju Čīmu un Ingunu Freimani devās uz kādu daudzdzīvokļu namu Liepājā, jo tika saņemts izsaukums, ka vienā no dzīvokļiem ilgstoši bez uzraudzības ir atstāti divi mazgadīgi bērni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ierodoties notikuma vietā, aiz aizslēgtām dzīvokļa durvīm raudāja bērni, kurus māte bija atstājusi mājās vienus pašus. Tā kā durvis nebija iespējams atvērt, bet dzīvoklis atradās ēkas 5. stāvā.

Beltiņš lūdzis atļauju blakus dzīvokļa kaimiņienei iziet uz viņas balkona, lai no tā pārrāptos uz blakus esošo balkonu, tādējādi iekļūstot dzīvoklī pie bērniem. Nonācis uz vajadzīgā balkonā, policists iekļuva istabā pa bērna atvērtajām balkona durvīm.

Ierodoties viņš secināja, ka mājās vieni paši atstāti divi zēni – deviņus gadus un trīs mēnešus veci.

Policists uzreiz paņēmis rokās raudošo zīdainīti, kurš drīz vien kļuvis mierīgs. Redzot, ka mazais brālis vairs neraud, arī lielākais puika nomierinājies, un pat laipni piedāvājis policistam kopīgi paskatīties televīzijā hokeja spēles pārraidi.

Kopumā Gints Beltiņš dzīvoklī ar bērniem pavadīja aptuveni pusotru stundu, gaidot, kamēr viņa kolēģi I. Freimane un S. Čīma nokārtos citu attiecīgo dienestu pārstāvju ierašanos.

Šajā laikā G. Beltiņš iedeva ēst lielākajam bērnam, savukārt, mazajam puisītim pagatavoja piena maisījumu. Zīdainis tika pabarots, pārģērbts un vēlāk arī nolikts gulēt. Policists ātri iemantoja deviņgadīgā bērna uzticību, puika ar viņu dalījās savos pārdzīvojumus, kā arī apsprieda panākumus skolā. Uz G. Beltiņa jautājumu, par ko zēns vēlētos kļūt, kad izaugs liels, viņš atbildēja: ”Tagad jau laikam es gribu kļūt par policistu!”

3 komentāri

TOP komentāri

 • Krūms
  +2

  Krūms

  Visu cieņu šiem policistiem! Mātei atņemt tiesības pa taisno!!

  09.03.2016 19:09

 • Gunis
  +2

  Gunis

  Nu ir taču tajos dienestos apzinīgi un saprotoši darbinieki,gan Ceļu policijā,gan pārējās,ja tikai tās darvas karotes pa vidu visu neputrotu,diemžēl tie apzinīgie lēnāk tiek uz augšu.

  09.03.2016 18:39

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas