Policistiem sola lielākas algas un mazāk pienākumu

0 komentāri

Līdz ar solījumu par lielākām algām, Valsts policija gatavojas visai būtiski samazināt policistu ikdienas pienākumus.  Paredzēts atteikties no cietumnieku konvojēšanas, kā arī vēlas vienkāršot krimināllietu izmeklēšanu.

Valdības šodien konceptuāli atbalstīta Valsts policijas attīstības koncepcija paredz, ka līdz 2019. gadam Valsts policija atteikties no vairākām tai neraksturīgām funkcijām – tostarp tiesu apsargāšanas un cietumnieku konvojēšanas uz tiesu. Apsardzes nodrošināšanai neesot nepieciešamas policista iemaņas un zināšanas. Turklāt šie pienākumi atrauj darbiniekus no viņu tiešā pienākuma – noziegumu izmeklēšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Reformai noslēdzoties, tiesām pašam būs jānodrošina sev apsardze. Savukārt slepkavas un izvarotājus konvojēs ieslodzījumu vietu pārvaldes personāls. Vienlaikus policija   vēlas vienkāršot krimināllietu izmeklēšanu, tās sadalot smagākos un vieglākos nodarījumos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas