Policistiem ir “nenormāla darba slodze”, un 100 eiro algas pielikums neko neatrisina, saka Kalnmeiers

0 komentāri

Valstij ir jādomā par atbilstoša atalgojuma palielināšanu izmeklētājiem un šo iestāžu kapacitātes celšanu, jo pretējā gadījumā vēlamo rezultātu nebūs iespējams sagaidīt, tā trešdien prokuratūras gada sanāksmē par darba rezultātiem pagājušajā gadā sacīja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Valsts policijas un Finanšu policijas pārvaldes darbiniekiem ir “nenormālas darba slodzes” un nesenais algas pielikums vidēji 100 eiro apmērā nav atrisinājis trūkstošo darbinieku problēmu, sacīja Kalnmeiers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc šiem vārdiem zālē, kurā bija pulcējušies ne tikai virsprokurori, bet arī par nozari atbildīgie politiķi un tiesībsargājošo iestāžu vadītāji, atskanēja aplausi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas