Policijas priekšnieks: Policistu rīcība manī raisa bažas

1 komentārs

”Policistu rīcība manī raisa bažas. [..] Viennozīmīgi tas neceļ policijas prestižu,” komentējot pirmdien notikušo TV3 Ziņu operatora aizturēšanu pie Krievijas vēstniecības, sacīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

”Visticamāk, problēma ir šajos darbiniekos,” sacīja I. Ķuzis. Viņš arī norādīja, ka gribētu redzēt un izprast šīs policijas struktūrvienības apmācību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms katra pasākuma ir jābūt policistu instruktāžai par rīcību. Man nav skaidrības, kāda bijusi instruktāža šajā gadījumā. Drīzāk, ir vairāk jautājumu nekā atbilžu.

Skaties video!

Jau ziņojām, ka vakardienas notikumi pie Krievijas vēstniecības, kad tika aizturēts TV3 Ziņu operators, liek apšaubīt konkrēto darbinieku profesionalitāti, un saistībā ar to ir uzsākta dienesta pārbaude, paziņojis Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Pēc iepazīšanās ar videomateriāliem un vakar radušos situāciju pie Krievijas vēstniecības Valsts policijas priekšniekam Intam Ķuzim radušās šaubas par TV3 operatora aizturēšanas nepieciešamību un darbinieku profesionalitāti.

Plašāk lasi šeit!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Haralds Elceris
    +5

    Haralds Elceris

    uzvedās kā sovdepa laika musori!

    06.01.2016 21:59

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas