Policija konfiscē 500 eiro, aizdomās par viltojumu un “pazūd ar galiem”

0 komentāri

Kādam vīrietim parasts brauciens uz benzīntanku beidzies ar 500 eiro zaudēšanu uz vairākiem mēnešiem.

Viņš vēlējies norēķināties par precēm, taču banknošu lasīšanas aparāts nav atpazinis viņa dotos 500 eiro. Benzīntanka pārdevēja izsaukusi policiju, kura bijusi klāt jau pēc 15 minūtēm un naudas zīmi paņēmusi ekspertīzei, lai pārbaudītu, vai tas nav viltojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc šī starpgadījuma, incidentā iesaistītais vīrietis, pēc policijas ieteikuma ir regulāri sazinājies ar viņiem, tomēr ziņas par saviem 500 eiro nav saņēmis vairākus mēnešus.

Piecus mēnešus vēlāk viņam konfiscēto naudu tomēr ir izdevies atgūt, jo tas nav bijis viltojums, tomēr viņš neslēpj vilšanos par gauso policijas ekspertīzes darbu. Ja uz šādu kavēšanos par mazākas naudas summas banknotēm vēl varētu pievērt acis, tad 500 eiro ir liela nauda un neviens no policijas nav devis “recepti”, kā izdzīvot šo laika posmu.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas